Zapisy do szkoły muzycznej. Dyrekcja Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Grudziądzu ogłasza nabór na rok szkolny 2021/2022

Dyrekcja Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Grudziądzu ogłasza nabór na rok szkolny 2021/2022. Rekrutacja przeznaczona jest dla dzieci od 7 do 16 roku życia. Termin składania wniosków upływa 26 maja.

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Stanisława Moniuszki ogłasza nabór uczniów w wieku od 7 do 16 lat. Możliwe są dwa cykle kształcenia. Okres nauki dla dzieci w wieku 7 do 10 lat trwa 6 lat, a dla dzieci i młodzieży rozpoczynających naukę w wieku 8 do 16 lat – 4 lata. Zapisy dzieci i młodzieży, chętnej do nauki gry na instrumencie, możliwe są w następujących specjalnościach: fortepian, skrzypce, altówka, wiolonczela, kontrabas, akordeon, gitara, klarnet, saksofon, flet, fagot, trąbka.

W celu zgłoszenia dziecka do rekrutacji należy wydrukować i czytelnie wypełnić wniosek, który jest do pobrania ze strony internetowej szkoły oraz dostarczyć do szkoły lub przesłać na adres mailowy: psmg@wp.pl. Termin składania wniosków mija 26 maja.
29 maja i 19 czerwca o godzinie 10:00 zaplanowano badania przydatności do nauki w szkole. Każdy kandydat zobowiązany jest do zaśpiewania piosenki, powtórzenia usłyszanych dźwięków, grup rytmicznych oraz krótkich melodii. Badania będą przeprowadzane z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.
Aktualne informacje dotyczące rekrutacji będą publikowane na stronie internetowej szkoły. Pytania można kierować pod numerem telefonu 530 685 976.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Zapisy do szkoły muzycznej. Dyrekcja Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Grudziądzu ogłasza nabór na rok szkolny 2021/2022

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu