Zapisy na bieg ułański

Już po raz trzeci na Błoniach Nadwiślańskich odbędzie się Bieg po Złotą Ostrogę Centrum Wyszkolenia Kawalerii. Wydarzenie zaplanowano na 21 sierpnia (sobota), trwają zapisy.

Impreza organizowana jest przez Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku oraz Fundację na Rzecz Tradycji Jazdy Polskiej, a wszystko ma związek z obchodami XXXII Zjazdu Kawalerzystów.

– Po rocznej przerwie zapraszamy na zmagania z trudną, terenową trasą o długości 12 kilometrów i biegnącą po śladzie singletracka Wisła – zachęca Izabela Piwowarska, dyrektor Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Wypoczynku. – Dla zwycięzców jak co roku przygotowano ułańskie trofea, czyli statuetki końskich łbów oraz Złotą Ostrogę dla zwycięzcy.

Nagrody wręczone zostaną podczas popołudniowych pokazów kawaleryjskich na grudziądzkich Błoniach Nadwiślańskich. Start biegowej imprezy o godzinie 9.00 w sobotę, 21 czerwca. Wpisowe na bieg to 50 złotych, zapisów można dokonywać pod podanym linkiem:

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Zapisy na bieg ułański

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu