Zatrzymano rozbójników podejrzanych o dokonanie kradzieży rozbójniczej w jednej z grudziądzkich drogerii. Mężczyźni w wieku 23-28 lat usłyszeli już zarzuty


Grudziądzcy kryminalni zatrzymali trzech mieszkańców powiatu grudziądzkiego, którzy są podejrzani o dokonanie kradzieży rozbójniczej w jednej z grudziądzkich drogerii. Mężczyźni w wieku 23-28 lat usłyszeli już zarzuty. Grozić im może nawet do 10 lat za kratkami.

W czwartek (28.01.2021) do jednej z drogerii na terenie Grudziądza weszło trzech mężczyzn, gdzie następnie ukradli szczoteczki elektryczne. W celu utrzymania się w ich posiadaniu zaatakowali interweniującego wobec nich pracownika ochrony. Mężczyznom udało się zbiec. Jednak nie cieszyli się długo wolnością.

Jeszcze tego samego dnia wszyscy trzej sprawcy wpadli w ręce grudziądzkich kryminalnych, a następnie zostali doprowadzeni do jednostki policji gdzie trafili do policyjnego aresztu. Zatrzymani mężczyźni to dobrze znani grudziądzkim stróżom prawa mieszkańcy powiatu grudziądzkiego w wieku 23-28 lat. Wszyscy wcześniej karani za różnego rodzaju przestępstwa przeciwko mieniu.
W sobotę (30.01.2021) zatrzymani mężczyźni zostali doprowadzeniu do prokuratury, gdzie usłyszeli zarzuty kradzieży rozbójniczej. Ponadto prokurator wobec wszystkich podejrzanych zastosował środki zapobiegawcze w postaci dozoru policyjnego, poręczenia majątkowego, zakazu opuszczania kraju i zakazu zbliżania się do pokrzywdzonego. Całej trójce grozi teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Zatrzymano rozbójników podejrzanych o dokonanie kradzieży rozbójniczej w jednej z grudziądzkich drogerii. Mężczyźni w wieku 23-28 lat usłyszeli już zarzuty

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu