Zatrzymano trzech rozbójników, którzy ukradli paczkę pieluch z jednego ze sklepów na ternie Grudziądza

Grudziądzcy policjanci zatrzymali trzech mieszkańców powiatu grudziądzkiego, którzy są podejrzani o dokonanie kradzieży rozbójniczej w jednym z grudziądzkich marketów. Mężczyźni w wieku 23-28 lat usłyszeli już zarzuty. Grozić im może nawet do 10 lat za kratkami.

W piątek (5.02.2021) do jednego z marketów na terenie Grudziądza weszło trzech mężczyzn, gdzie następnie ukradli paczkę pieluch. W celu utrzymania się w ich posiadaniu zaatakowali interweniującego wobec nich pracownika ochrony, którego kilkukrotnie uderzyli w twarz. Mężczyznom udało się zbiec. Jednak nie cieszyli się długo wolnością. 
Jeszcze tego samego dnia jeden ze sprawców został zatrzymany przez funkcjonariuszy w wyniku prowadzonej penetracji, dwóch pozostały następnego dnia. Wszyscy trafili do policyjnego aresztu. 
Zatrzymani mężczyźni to dobrze znani grudziądzkim stróżom prawa mieszkańcy powiatu grudziądzkiego w wieku 23-28 lat. Wszyscy wcześniej karani za różnego rodzaju przestępstwa przeciwko mieniu, a także za rozboje.
Wszyscy trzej sprawcy usłyszeli już zarzuty kradzieży rozbójniczej. Dzisiaj (8.02.2021) na wniosek policjantów i prokuratora sąd na posiedzeniu zdecydował, że cała trójka najbliższe trzy miesiące spędzi za kratkami. Podejrzanym grozi teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Zatrzymano trzech rozbójników, którzy ukradli paczkę pieluch z jednego ze sklepów na ternie Grudziądza

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu