Zawodniczki u Pani Wiceprezydent miasta Grudziądza

Grudziądzkie paralekkoatletki, medalistki ostatnich Mistrzostw Europy, spotkały się z Wiceprezydent Różą Lewandowską. Była to okazja do złożenia gratulacji.
Listy gratulacyjne w imieniu Prezydenta Grudziądza Macieja Glamowskiego wręczyła Wiceprezydent Róża Lewandowska. W spotkaniu udział wziął ponadto Sekretarz, Andrzej Cherek.
Zawodniczki – Klaudia Maliszewska, Natalia Jasińska oraz nieobecna podczas spotkania Agata Krzywdzińska, a także trener Grażyna Chochliuk, otrzymały również upominki.
Przypomnijmy, że Natalia Jasińska wywalczyła podczas ostatnich Mistrzostw Europy srebrny medal w rzucie dyskiem, natomiast Klaudia Maliszewska brąz w pchnięciu kulą.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Zawodniczki u Pani Wiceprezydent miasta Grudziądza

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu