Zmiana kompozycji kwiatowych na letnie. W ostatnich dniach poczyniono szereg takich prac, kolejne niebawem

Następuje wymiana kompozycji kwiatowych na letnie. W ostatnich dniach poczyniono szereg takich prac, kolejne niebawem.
Nowe kompozycje pojawiły się już między innymi na rabatach przy Centrum Kultury Teatr, na Skwerze Polaków poszkodowanych przez III Rzeszę oraz przy ulicy Sienkiewicza.
– W kolejnych dniach nowe kwiaty pojawią się między innymi przy ulicy Mickiewicza, w Ogrodzie Botanicznym czy na plantach – wylicza Tatiana Szymańska, Architekt Zieleni w Urzędzie Miejskim. – Następnie wymieniane będą kompozycje w donicach, które zlokalizowane są w różnych częściach naszego miasta.
Dodajmy, że w sobotę 22 maja Wydział Środowiska Urzędu Miejskiego przeprowadził akcję, w ramach której rozdawał bratki, które wiosną nasadzono w Ogrodzie Botanicznym, mieszkańcom
Grudziądza. Wszystko po to, by dać kwiatom drugie życie, np. w przydomowych ogrodach czy na balkonach.
– Wszystkie nasze działania wpisują się w poprawę estetyki w mieście – mówi Maciej Glamowski, Prezydent Grudziądza. – Dzięki temu grudziądzkie ulice stają się jeszcze piękniejsze i bardziej kolorowe.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Zmiana kompozycji kwiatowych na letnie. W ostatnich dniach poczyniono szereg takich prac, kolejne niebawem

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu