Żołnierz 8. Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej na gali MMA Sharks Attack w Grudziądzu

Intensywne, pierwsze szkolenie podstawowe w 83 blp w Grudziądzu dobiega końca. Już w sobotę uroczysta przysięga wojskowa połączona z piknikiem pod patronatem programu „Zostań Żołnierzem Rzeczypospolitej”. Jeszcze bardziej intensywny czas przeżywa dowódca kompanii szkolenia podstawowego ppor. Dawid Kotewicz.

Odpowiedzialność za podległych podległych dowódców plutonów, wysoki poziom szkolenia i bezpieczeństwo młodych żołnierzy szkolenia podstawowego łączy z przygotowaniami do kolejnej walki. Imprezy sportowe wysokiej rangi, presja i walka o zwycięstwo to dla niego nic nowego. Jest dwukrotnym mistrzem Wojska Polskiego w walce w bliskim kontakcie. Bezpośrednio po sobotnich uroczystościach w koszarach przy ul. Jagiełły 11 udaje się do Hali Widowiskowo-Sportowej Lotnisko w Grudziądzu, gdzie stoczy pojedynek z Damianem Koniecznym. Ppor. Kotewicz dał doskonały przykład ciężkiej pracy. Dla niego niemożliwe nie istnieje. Pogodził wysiłek dowodzenia 16-dniowym szkoleniem podstawowym z intensywnymi przygotowaniami do walki. Trzymamy kciuki!

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Żołnierz 8. Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej na gali MMA Sharks Attack w Grudziądzu

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu