Żołnierz 8. Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej na gali MMA Sharks Attack w Grudziądzu

Intensywne, pierwsze szkolenie podstawowe w 83 blp w Grudziądzu dobiega końca. Już w sobotę uroczysta przysięga wojskowa połączona z piknikiem pod patronatem programu „Zostań Żołnierzem Rzeczypospolitej”. Jeszcze bardziej intensywny czas przeżywa dowódca kompanii szkolenia podstawowego ppor. Dawid Kotewicz.

Odpowiedzialność za podległych podległych dowódców plutonów, wysoki poziom szkolenia i bezpieczeństwo młodych żołnierzy szkolenia podstawowego łączy z przygotowaniami do kolejnej walki. Imprezy sportowe wysokiej rangi, presja i walka o zwycięstwo to dla niego nic nowego. Jest dwukrotnym mistrzem Wojska Polskiego w walce w bliskim kontakcie. Bezpośrednio po sobotnich uroczystościach w koszarach przy ul. Jagiełły 11 udaje się do Hali Widowiskowo-Sportowej Lotnisko w Grudziądzu, gdzie stoczy pojedynek z Damianem Koniecznym. Ppor. Kotewicz dał doskonały przykład ciężkiej pracy. Dla niego niemożliwe nie istnieje. Pogodził wysiłek dowodzenia 16-dniowym szkoleniem podstawowym z intensywnymi przygotowaniami do walki. Trzymamy kciuki!

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Żołnierz 8. Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej na gali MMA Sharks Attack w Grudziądzu

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu