Na ul. Mikołaja z Ryńska kierowca audi uderzył w jadącego prawidłowo motorowerzystę, który stracił przytomność (zdjęcia)

Policję wezwano do wypadku u zbiegu ul. Mikołaja z Ryńska i Kochanowskiego w Grudziądzu 2 listopada o godz. 15.30. Sprawca wypadku, 20-letni mieszkaniec pow. grudziądzkiego już stracił prawo jazdy.

Kierujący osobowym audi 20-letni mieszkaniec powiatu grudziądzkiego nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 54-letniemu motorowerzyście, który jechał prawidłowo. Wskutek silnego uderzenia motorower został rozbity a kierujący nim mieszkaniec powiatu świeckiego stracił przytomność.

– Kierowca motoroweru został zabrany do szpitala. Ostatecznie przytomność odzyskał, ale ma uraz głowy i złamania co oznacza, że  musi pozostać na obserwacji i leczeniu w szpitalu przez okres powyżej 7 dni – informuje rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu aspirant Łukasz Kowalczyk. –  Kierowca audi, 20-latek, który wymusił pierwszeństwo przejazdu stracił uprawnienia do kierowania pojazdami.

Maryla Rzeszut  

ZDJĘCIA: ANETTE

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Na ul. Mikołaja z Ryńska kierowca audi uderzył w jadącego prawidłowo motorowerzystę, który stracił przytomność (zdjęcia)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu