24 lipca w grudziądzkiej marinie odbył się uroczysty apel z okazji Święta Policji. 63 funkcjonariuszy awansowano na wyższe stopnie  

W uroczystości wzięli udział komendant wojewódzki policji w Bydgoszczy nadinspektor Piotr Leciejewski i komendant miejski policji w Grudziądzu inspektor Tomasz Lubiejewski. Przybyli przedstawiciele samorządu i rodzin funkcjonariuszy.

– Aż 63 awanse na wyższe stopnie świadczą o pełnieniu służby na wysokim poziomie, co doceniają mieszkańcy i przełożeni. Jesteście bardzo dobrymi policjantami – mówił insp. Mirosław Elszkowski, pierwszy zastępca komendanta wojewódzkiego policji.

W trakcie uroczystości w marinie policjanci otrzymali odznaczenia i akty mianowania na wyższe stopnie służbowe.

Prezydent Grudziądza Maciej Glamowski wyraził wdzięczność funkcjonariuszom za ich pełną poświęcenia, trudną i odpowiedzialną służbę. – Dziękuję każdej i każdemu z was za codzienne oddanie i ofiarność. Dziękuję waszym rodzinom za to, że wychowały tak wspaniałych i odważnych ludzi, kobiety i mężczyzn, którzy nie wahają się stawać w obronie pokrzywdzonych i zapewniać mieszkańcom bezpieczeństwo – powiedział prezydent.

Nagrodę starosty otrzymał aspirant Błażej Lewandowski z Radzynia Chełmińskiego – najlepszy dzielnicowy w powiecie grudziądzkim.

W tym roku obchodzimy 104. rocznicę powstania Policji Państwowej. Święto Policji służy również uczczeniu pamięci tych funkcjonariuszy, którzy polegli na służbie.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

24 lipca w grudziądzkiej marinie odbył się uroczysty apel z okazji Święta Policji. 63 funkcjonariuszy awansowano na wyższe stopnie  

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu