Cztery wozy strażackie w samo południe pędziły… do banku w Grudziądzu! Szybka akcja przeprowadzona była na ul. Groblowej

Sygnalizacja przeciwpożarowa banku przy ul. Groblowej w Grudziądzu załączyła się i zaalarmowała strażaków. Jak zwykle w takich wypadkach strażacy wyjechali natychmiast do akcji w składzie przewidzianym procedurami.

Pożar w banku – poważna sprawa! Akcja strażaków na ul. Groblowej, w centrum miasta, zwróciła uwagę wielu grudziądzan. Jak się okazało, sygnalizacja przeciwpożarowa załączyła się prawdopodobnie samoistnie, ale zanim strażacy sprawdzili na miejscu co się dzieje, musieli wyjechać do akcji w silnym składzie. Po rozpoznaniu sytuacji wrócili do bazy.

(marz)

FOT. ANETTE

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Cztery wozy strażackie w samo południe pędziły… do banku w Grudziądzu! Szybka akcja przeprowadzona była na ul. Groblowej

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu