Samochody – osobowy i dostawczy zderzyły się dziś około godz. 9.30 na skrzyżowaniu ul. Mikołaja z Ryńska i Piłsudskiego w Grudziądzu. Sprawca dostał mandat 1,5 tysiąca zł. (zdjęcia)

Strażacy zjawili się bardzo szybko na miejscu zdarzenia. Ustalili, że nikomu nic się nie stało. Poobijane są pojazdy. Policja prowadziła czynności wyjaśniające, kto zawinił. Sprawcą był kierowca forda transita. Dostał mandat 1,5 tysiąca zł. i 10 punktów karnych.

33-letni kierowca samochodu dostawczego, forda transita jechał lewym pasem ulicy Sikorskiego. Wjeżdżając na skrzyżowanie w ostatniej chwili miał podjąć decyzję, że z lewego pasa pojedzie na wprost. – Manewr ten wykonał gdy paliło się już czerwone światło i zderzył się z prawidłowo jadącym ulicą Piłsudskiego volvo, który zmierzał na Kwidzyn – informuje aspirant Łukasz Kowalczyk oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu.

Policja ustaliła, że obaj kierowcy byli trzeźwi a sprawcą zderzenia na skrzyżowaniu jest kierowca forda transita z Grudziądza. Wymierzono mu karę w postaci mandatu 1,5 tys. zł. i 10 punktów karnych. 42-letni kierowca osobowego volvo to mieszkaniec powiatu kwidzyńskiego.

(marz)

Fot. ANETTE

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Samochody – osobowy i dostawczy zderzyły się dziś około godz. 9.30 na skrzyżowaniu ul. Mikołaja z Ryńska i Piłsudskiego w Grudziądzu. Sprawca dostał mandat 1,5 tysiąca zł. (zdjęcia)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu