Dziś na Szosie Toruńskiej w Grudziądzu zderzyły się dwa samochody. Wstrzymany został ruch na tej ulicy (zdjęcia)

13 lipca około godz. 15.30 kierowca samochodu bmw zamierzał skręcić do komisu i zwolnił. Z tyłu, w auto bmw uderzył kierowca volkswagena golfa. W każdym z pojazdów jechały po trzy osoby.  

FOT. Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Grudziądzu

Jak informuje starszy kapitan Tomasz Bajor z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Grudziądzu wprowadzony został ruch wahadłowy a po zepchnięciu obu samochodów na pobocze przywrócono ruch pojazdów na Szosie Toruńskiej.

W wyniku kolizji  poobijany jest zwłaszcza przód volkswagena golfa i tył bmw. – Nikt z podróżujących tymi samochodami nie ucierpiał. Nie było konieczności udzielania pomocy medycznej osobom jadącym w bmw i volkswagenie golfie – dodaje st. kpt. Tomasz Bajor.

(marz)

FOT. KM PSP W GRUDZIĄDZU
FOT. KM PSP W GRUDZIĄDZU
FOT. KM PSP W GRUDZIĄDZU
FOT. KM PSP W GRUDZIĄDZU
Fot. Jacek Sienkiewicz

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Dziś na Szosie Toruńskiej w Grudziądzu zderzyły się dwa samochody. Wstrzymany został ruch na tej ulicy (zdjęcia)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu