Grudziądzcy strażacy przed Bożym Narodzeniem obsypani prezentami! Najpierw toyota, a teraz wóz gaśniczy na podwoziu Volvo (zdjęcia)

Dopiero co dostali nową toyotę, 🚖a już odebrali kolejny wóz – 🚒 ciężki samochód gaśniczy na podwoziu Volvo. Do grudziądzkich strażaków przyszedł bogaty Mikołaj … 🎄🎄!

Ciężki samochód gaśniczy na podwoziu Volvo otrzymali pod choinkę grudziądzcy strażacy.

Strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 cieszą się z pięknego prezentu pod choinkę. 21 grudnia, po przeszkoleniu grudziądzkich strażaków przez dostawcę pojazdu, rozpoczął on służbę w podziale bojowym. Może wyjeżdżać do akcji ratowniczo-gaśniczych.

Nowy, ciężki samochód gaśniczy zastąpi wysłużonego, 16-letniego Mercedesa.

(marz)

FOT. KM PSP GRUDZIĄDZ

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Grudziądzcy strażacy przed Bożym Narodzeniem obsypani prezentami! Najpierw toyota, a teraz wóz gaśniczy na podwoziu Volvo (zdjęcia)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu