Grudziądzcy strażacy uwolnili sarnę, która zaklinowała się w ogrodzeniu przy Drodze Łąkowej. Okryli ją kocem, oddali na leczenie

Sarenka utknęła między metalowymi prętami ogrodzenia. Próbując się wydostać zdarła skórę z boku… Uwolnili ją strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 w Grudziądzu. Pomogli im strażnicy miejscy.

Sarna próbowała przejść na drugą stronę ogrodzenia, ale w nim utknęła…

Zwierzę było niesamowicie wystraszone i wyczerpane szarpaniem się pomiędzy prętami… Sarna zdarła sierść i skórę z lewego boku. Uratowali ją strażacy z JRG nr 2. Oswobodzili sarnę, która zaklinowała się w ogrodzeniu przepompowni przy ul. Droga Mazowiecka w Grudziądzu.

Okaleczoną i osłabioną sarnę strażacy przykryli kocykiem, by zapobiec wychłodzeniu organizmu. Została ona przekazana służbom weterynaryjnym na leczenie.

(marz)

FOT. KM PSP GRUDZIĄDZ

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Grudziądzcy strażacy uwolnili sarnę, która zaklinowała się w ogrodzeniu przy Drodze Łąkowej. Okryli ją kocem, oddali na leczenie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu