Inspektor Tomasz Lubiejewski nie jest już komendantem miejskim policji w Grudziądzu. Odszedł na emeryturę. Pełnił tę funkcję dwa lata

9 stycznia stanowisko szefa grudziądzkiej policji objął komisarz Tomasz Manuszewski.

Po 30 latach służby insp. Tomasz Lubiejewski odszedł na emeryturę. W uroczystym pożegnaniu dotychczasowego komendanta miejskiego policji wziął udział Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza. – Proszę przyjąć wyrazy wdzięczności za wykonywanie trudnej i zarazem zaszczytnej pracy w policji – oświadczył prezydent Maciej Glamowski dziękując komendantowi za służbę. – Współpraca z panem była dla mnie wielkim honorem. Liczę, że i pan wspominać będzie ten czas z życzliwością.

Inspektorowi Tomaszowi Lubiejewskiemu podziękowania za dobrą służbę złożył komendant wojewódzki policji w Bydgoszczy nadinsp. Piotr Leciejewski.

Służbę w policji inspektor Tomasz Lubiejewski rozpoczął we wrześniu 1993 roku. Pracował w wydziale kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Świeciu. Od 2006 roku był kierownikiem w wydziale przestępstw gospodarczych. Później został zastępcą naczelnika a następnie naczelnikiem tamtejszego wydziału kryminalnego. W 2015 roku powołany został na stanowisko pierwszego zastępcy komendanta powiatowego policji w Świeciu. W grudniu 2019 roku powołano go na stanowisko komendanta powiatowego w Chełmnie. Stanowisko komendanta powiatowego policji w Świeciu objął w kwietniu 2020 roku. Na komendanta miejskiego policji w Grudziądzu powołano go 26 stycznia 2022 roku.

Od 9 stycznia obowiązki komendanta miejskiego policji w Grudziądzu pełni komisarz Tomasz Manuszewski.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Inspektor Tomasz Lubiejewski nie jest już komendantem miejskim policji w Grudziądzu. Odszedł na emeryturę. Pełnił tę funkcję dwa lata

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu