Kilogram narkotyków miał w mieszkaniu. Policjanci zatrzymali 28-letniego grudziądzanina. Decyzja sądu: areszt na 3 miesiące

28-letniego grudziądzanina zatrzymali policjanci z wydziału kryminalnego. Posiadał w domu narkotyki: 500 gramów marihuany i 500 gramów amfetaminy. Grozi mu do 10 lat więzienia.    

Łącznie kilogram narkotyków posiadał w mieszkaniu grudziądzanin, który został zatrzymany przez policję. FOT. KM POLICJI W GRUDZIĄDZU

Już wcześniej był karany za posiadanie substancji zakazanych. – W wyniku pracy operacyjnej funkcjonariusze policji zabezpieczyli w mieszkaniu 28-letniego grudziądzanina kilogram środków narkotycznych – informuje mł. asp. Łukasz Kowalczyk z Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu. – Został zatrzymany. Może mu grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

28-letni mieszkaniec Grudziądza posiadał w domu narkotyki. Funkcjonariusze zabezpieczyli 500 gramów marihuany i 500 gramów amfetaminy. Śledztwo prowadzi Prokuratura  Rejonowa w Grudziądzu. Zatrzymany usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków.  Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi za to do 10 lat pozbawienia wolności. Sąd przychylił się do wniosku prokuratury i podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu zatrzymanego na trzy miesiące.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Kilogram narkotyków miał w mieszkaniu. Policjanci zatrzymali 28-letniego grudziądzanina. Decyzja sądu: areszt na 3 miesiące

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu