Kto oszpecił nowiutki tramwaj?! Moderus Beta pomazany na ul. Królewskiej. Przez kogo? 1500 zł za wskazanie sprawcy

Komuś w Grudziądzu przeszkadzał nowiutki, lśniący tramwaj Moderus Beta i postanowił go „ozdobić” bazgrołami. „Artysta” – wandal działał na ul. Królewskiej. Prezydent Grudziądza funduje nagrodę 1500 zł za wskazanie sprawcy lub informacje pomocne w jego ustaleniu.

I jak to wygląda??? Miasto wielkim wysiłkiem finansowym kupuje nowe tramwaje a ktoś niszczy nowoczesny tabor… Trzeba to ukrócić!

Długo cieszyliśmy się w Grudziądzu z nowiutkiego tramwaju Moderus Beta? Już po prostu ręce opadają w obliczu takiej głupoty i bezmyślności, w czasie, gdy miasto liczy każdy grosz, bo wciąż nie ma w Polsce pieniędzy z Krajowego Programu Odbudowy i samorządy ledwie ciągną finansowo… Jakiś prymitywny wandal pomazał tramwaj i zapewne jest dumny ze swojego „dzieła”…

Oszpecony, nowy tramwaj trzeba będzie od nowa pomalować odpowiednim lakierem, co niemało kosztuje. Najlepiej byłoby gdyby koszty pokrył ten, kto pobazgrał bok najnowszego w mieście tramwaju z częścią niskopodłogową. Trzeba natychmiast reagować, by wybić z głowy innym „artystom” podobne, chore pomysły.

– Jak nisko trzeba upaść i być prymitywnym „człowiekiem” żeby dopuścić się takiego zachowania. Jak „prezentuje” się jeden z naszych nowych, tak długo wyczekiwanych, wozów tramwajowych udekorowany takim malowidłem… – komentuje Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza. – Jestem tym faktem zbulwersowany i mocno poruszony. Z podobnymi „wyczynami” zmagamy się w przypadku wiat przystankowych, które regularnie są niszczone. Dołożę wszelkich starań, by sprawca odpowiedział za swój czyn. Zobowiązałem komendanta Straży Miejskiej w Grudziądzu do podjęcia szczególnych działań. Osobiście funduję nagrodę w kwocie 1.500 zł za wskazanie sprawcy bądź przekazaniu informacji pomocnych w jego ustaleniu. Nie możemy być bierni w takich sytuacjach. Nie możemy pozwolić aby nasze publiczne pieniądze były tak marnotrawione. Wiadomości proszę kierować na adres mailowy: prezydent@um.grudziadz.pl

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Kto oszpecił nowiutki tramwaj?! Moderus Beta pomazany na ul. Królewskiej. Przez kogo? 1500 zł za wskazanie sprawcy

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu