Małgorzata Lewandowska znalazła dużo pieniędzy i zaniosła je na komendę. Od szefów policji dostała kwiaty i gratulacje za postawę

Za uczciwość i zwrot znalezionych pieniędzy grudziądzankę przyjęło kierownictwo Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu. Otrzymała kwiaty i przyjęła słowa uznania oraz pochwałę.

Małgorzata Lewandowska odbiera kwiaty i gratulacje od zastępców komendanta miejskiego policji w Grudziądzu. FOT. KM POLICJI W GRUDZIĄDZU

1 marca Małgorzata Lewandowska znalazła na chodniku dużą sumę pieniędzy. Wyobraziła sobie, że osoba, która je zgubiła bardzo się teraz martwi. – Niezwłocznie postanowiła odnieść pieniądze na komendę policji w Grudziądzu. Dzięki temu jeszcze tego samego dnia pieniądze wróciły do właściciela – informuje mł. aspirant Łukasz Kowalczyk, rzecznik prasowy KM Policji w Grudziądzu.

Spotkanie w siedzibie KM Policji odbyło się w piątek. Pierwszy zastępca komendanta miejskiego policji podkomisarz Marcin Wojtczak i zastępca komendanta miejskiego policji w Grudziądzu komisarz Tomasz Manuszewski podziękowali Pani Małgorzacie Lewandowskiej za uczciwość i wzorową postawę obywatelską. Podkreślili, że takie zachowanie jest przykładem do naśladowania.

(marz)

Małgorzata Lewandowska i pierwszy zastępca komendanta miejskiego policji podkomisarz Marcin Wojtczak (z prawej) oraz zastępca komendanta miejskiego policji w Grudziądzu komisarz Tomasz Manuszewski (z lewej).

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Małgorzata Lewandowska znalazła dużo pieniędzy i zaniosła je na komendę. Od szefów policji dostała kwiaty i gratulacje za postawę

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu