Nagła śmierć 60-letniego dra Piotra Glamowskiego, znakomitego lekarza zaskoczyła rodzinę i środowisko medyczne w przychodniach i szpitalu. Zmarł w niedzielę rano…

Ceniony grudziądzki lekarz, specjalista otolaryngologii, oddany pacjentom, dobry człowiek odszedł niespodziewanie.  W imieniu zespołu portalu www.egrudziadz.pl składamy najszczersze wyrazy współczucia. Przekazujemy słowa wsparcia i otuchy prezydentowi Maciejowi Glamowskiemu, rodzinie oraz bliskim.

Dr Piotr Glamowski, specjalista otolaryngologii zmarł nagle w wieku 60 lat…

– Dziś rano, nagle odszedł Mój ukochany i jedyny Brat Piotr. Doskonały medyk, ale przede wszystkim dobry, życzliwy i prawy człowiek. Zawsze byłeś dla mnie autorytetem i wsparciem. Żegnaj Braciszku… – napisał w niedzielę na portalu społecznościowym Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza. Brat doktora Piotra Glamowskiego.

Dr Piotr Glamowski pracował w grudziądzkim szpitalu, ale był też współwłaścicielem przychodni Amicmed przy ul. Waryńskiego. Był jednym z twórców i głównych udziałowców Centrum Medycznego Amicmed. Bardzo ceniony przez pacjentów nie tylko z Grudziądza oraz przez środowisko lekarskie.

Na stronie Regionalnego Szpitala Specjalistycznego im. Biegańskiego w Grudziądzu napisano w niedzielę: „Z ogromnym smutkiem i żalem przyjęliśmy dzisiaj wiadomość o śmierci naszego lekarza, specjalisty otolaryngologii Piotra Glamowskiego. Tak trudno uwierzyć nam, że nie spotkamy już na szpitalnych korytarzach, idącego szybkim krokiem doktora Glamowskiego. Bliskim, przyjaciołom doktora Glamowskiego składamy wyrazy głębokiego współczucia. Ślemy słowa otuchy Koleżankom i Kolegom doktora, z którymi na co dzień pracował w naszym Szpitalu. Słowa otuchy przesyłamy również Pacjentom Piotra Glamowskiego, których w swojej codziennej pracy wspierał. „Nie umiera ten, kto trwa w sercach i pamięci naszej”.

Przychodnie Grudziądz wyrażają ogromny żal w imieniu pracowników:

„Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o nagłej śmierci znakomitego specjalisty, dobrego Człowieka Pana Piotra Glamowskiego. Najgłębsze wyrazy współczucia dla całej Rodziny Pana Doktora.”

MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Nagła śmierć 60-letniego dra Piotra Glamowskiego, znakomitego lekarza zaskoczyła rodzinę i środowisko medyczne w przychodniach i szpitalu. Zmarł w niedzielę rano…

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu