Nagrody prezydenta Grudziądza otrzymali w Refektarzu Ratusza najlepsi funkcjonariusze straży miejskiej, straży pożarnej i policji

Najlepszym funkcjonariuszem Straży Miejskiej jest starszy inspektor Marcin Pawski, a nagrodzonymi strażakami – młodszy aspirant Marcin Maćkowiak i starszy ogniomistrz Arkadiusz Pawłowski. Najlepsi grudziądzcy policjanci to sierżant Adrianna Kardaś, aspirant sztabowy Szymon Nowicki i młodszy aspirant Piotr Kościński.

Najlepszych funkcjonariuszy uhonorowano dziś (14 kwietnia) tytułami: Patrolowego Roku, Strażaka Roku i Dzielnicowego Roku.

Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza uroczyście wręczył nagrody i wyraził wdzięczność mundurowym za wzorowe wykonywanie obowiązków, codzienny trud i poświęcenie: – Gratuluję nagród i bardzo dziękuję za trudną służbę, niezbędną dla mieszkańców Grudziądza oraz za wzorową współpracę służb z organami władzy samorządowej.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Nagrody prezydenta Grudziądza otrzymali w Refektarzu Ratusza najlepsi funkcjonariusze straży miejskiej, straży pożarnej i policji

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu