Nagrody za wyjątkowe zaangażowanie w służbie dla bezpieczeństwa mieszkańców Grudziądza odebrali najlepsi policjanci, strażacy i strażnicy miejscy

W Refektarzu grudziądzkiego Ratusza uroczyście wręczono nagrody policjantom, strażnikom miejskim i strażakom zasłużonym w służbie na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców miasta.

Wyróżnienia zostały przyznane tym, którzy spełniają swoje obowiązki a także wykazują szczególne zaangażowanie i poświęcenie dla dobra społeczności. Uhonorowano kilku wybitnych przedstawicieli służb mundurowych za ich nieustające wysiłki dla zapewnienia bezpieczeństwa i porządku w Grudziądzu.

Nagrodę dla „Policjanta Ruchu Drogowego Roku” otrzymał sierżant Miłosz Kownacki, który wykazał się nie tylko profesjonalizmem w wykonywaniu swoich obowiązków, ale także zaangażowaniem w edukację społeczeństwa na temat bezpieczeństwa drogowego.

Wyróżniony też został asp. sztab. Szymon Nowicki, który został uhonorowany tytułem „Dzielnicowego Roku”. Jego wszechstronne starania na rzecz współpracy z mieszkańcami i rozwiązywania problemów lokalnej społeczności zasługują na szczególne uznanie.

Nagrodę „Patrolowego Roku” otrzymali dwaj wyjątkowi funkcjonariusze: starszy sierżant Łukasz Hinz i starszy inspektor Straży Miejskiej Krzysztof Sieg. Ich wysiłki w patrolowaniu ulic Grudziądza i reagowaniu na różnorodne sytuacje zasługują na najwyższe wyróżnienie.

Wśród wyróżnionych nie zabrakło także bohaterów ze Straży Pożarnej. Tytuł „Strażaka Roku JRG 1″ przyznano młodszemu kapitanowi Dawidowi Sierdzińskiemu, a „Strażaka Roku JRG 2″ otrzymał starszy ogniomistrz Piotr Dykalski. Ich odwaga i determinacja w ratowaniu życia i mienia zasługują na najwyższe uznanie i podziw.

– Dziękuję tym wyjątkowym osobom za ich niezmordowaną pracę i oddanie w służbie na rzecz mieszkańców. Ich wysiłki są nieocenione – mówił Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza podczas uroczystości w Refektarzu. – Dziękuję też wszystkim służbom za akcję gaśniczą i ratowniczą podczas pożaru kamienicy przy ul. Karabinierów.

Grudziądzka straż pożarna otrzymała symboliczne nagrody – nowe węże strażackie, niezbędne przy gaszeniu pożarów.

Nagrody to symbol uznania i wdzięczności za poświęcenie oraz trud włożony w poprawę bezpieczeństwa w Grudziądzu.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Nagrody za wyjątkowe zaangażowanie w służbie dla bezpieczeństwa mieszkańców Grudziądza odebrali najlepsi policjanci, strażacy i strażnicy miejscy

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu