Nie żyje grudziądzki lekarz Edward Lasota – ortopeda, chirurg urazowy. Pracował na oddziale urazowo-ortopedycznym szpitala

Z wielkim smutkiem środowisko medyczne i pacjenci w Grudziądzu przyjmują wiadomość o śmierci znanego i cenionego lekarza Edwarda Lasoty.

Był specjalistą ortopedii, chirurgiem urazowym. Od wielu lat pracował na Oddziale Urazowo-Ortopedycznym Regionalnego Szpitala Specjalistycznego im. Biegańskiego w Grudziądzu. Wcześniej, przez długi czas był także lekarzem sportowym, leczącym urazy żużlowców Grudziądzkiego Klubu Motocyklowego.

Był też lekarzem w Wojskowej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej przy ul. Legionów w Grudziądzu.

Bliskim, przyjaciołom, a przede wszystkim Rodzinie ś.p. doktora Edwarda Lasoty składamy wyrazy szczerego  współczucia.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Nie żyje grudziądzki lekarz Edward Lasota – ortopeda, chirurg urazowy. Pracował na oddziale urazowo-ortopedycznym szpitala

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu