Nowe motocykle BMW dla grudziądzkiej „drogówki”. Już sprawdzone na służbie! Mają radiostację i świetlne sygnały (zdjęcia)

Na dwóch nowych motocyklach marki BMW R 1250 RT wyruszyli funkcjonariusze w pierwszą służbę na ulice Grudziądza. Pojazdy zasiliły flotę Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu w ramach projektu „Bezpieczniej na drogach – motocykle dla służby ruchu drogowego”.

Takie pojazdy sprawią, że służba będzie bardziej komfortowa i efektywna! Funkcjonariusze grudziądzkiego wydziału ruchu drogowego mają do dyspozycji dwa nowe motocykle służbowe  marki BMW. To maszyny o pojemności 1254 cm3, mocy 136 KM i momencie obrotowym o wartości 143 Nm. W chłodne dni kierowca może liczyć na podgrzewane siedzenie i manetki oraz inne elementy poprawiające komfort służby. Pojazdy wyposażone są w radiostację i kufry motocyklowe ułatwiające policjantowi wykonywanie obowiązków służbowych.
Bezpieczeństwo funkcjonariusza pełniącego służbę na drogach Grudziądza i powiatu jak również innych uczestników ruchu zapewnią zamontowane na motocyklach świetlne sygnały uprzywilejowania barwy niebieskiej i czerwonej. Są z przodu i z tyłu pojazdu. Ponadto oklejono nadwozie licznymi elementami odblaskowymi, zgodnie z nowymi standardami polskiej policji.

Te właściwości  nowych motocykli służbowych pozwolą policjantom w sposób sprawny i bezpieczny nieść pomoc obywatelom oraz dynamicznie reagować na wszelkie niebezpieczne zachowania uczestników ruchu drogowego.

(marz)

FOT. KM POLICJI W GRUDZIĄDZU

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Nowe motocykle BMW dla grudziądzkiej „drogówki”. Już sprawdzone na służbie! Mają radiostację i świetlne sygnały (zdjęcia)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu