Nowe motocykle BMW dla grudziądzkiej „drogówki”. Już sprawdzone na służbie! Mają radiostację oraz światła uprzywilejowania (zdjęcia)

Na dwóch nowych motocyklach marki BMW R 1250 RT wyruszyli funkcjonariusze w pierwszą służbę na ulice Grudziądza. Pojazdy zasiliły flotę Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu w ramach projektu „Bezpieczniej na drogach – motocykle dla służby ruchu drogowego”.

Takie pojazdy sprawią, że służba będzie bardziej komfortowa i efektywna! Funkcjonariusze grudziądzkiego wydziału ruchu drogowego mają do dyspozycji dwa nowe motocykle służbowe  marki BMW. To maszyny o pojemności 1254 cm3, mocy 136 KM i momencie obrotowym o wartości 143 Nm. W chłodne dni kierowca może liczyć na podgrzewane siedzenie i manetki oraz inne elementy poprawiające komfort służby. Pojazdy wyposażone są w radiostację i kufry motocyklowe ułatwiające policjantowi wykonywanie obowiązków służbowych.
Bezpieczeństwo funkcjonariusza pełniącego służbę na drogach Grudziądza i powiatu jak również innych uczestników ruchu zapewnią zamontowane na motocyklach świetlne sygnały uprzywilejowania barwy niebieskiej i czerwonej. Są z przodu i z tyłu pojazdu. Ponadto oklejono nadwozie licznymi elementami odblaskowymi, zgodnie z nowymi standardami polskiej policji.

Te właściwości  nowych motocykli służbowych pozwolą policjantom w sposób sprawny i bezpieczny nieść pomoc obywatelom oraz dynamicznie reagować na wszelkie niebezpieczne zachowania uczestników ruchu drogowego.

(marz)

FOT. KM POLICJI W GRUDZIĄDZU

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Nowe motocykle BMW dla grudziądzkiej „drogówki”. Już sprawdzone na służbie! Mają radiostację oraz światła uprzywilejowania (zdjęcia)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu