Po długiej chorobie zmarł TADEUSZ RAUCHFLEISZ, wieloletni działacz Grudziądzkiego Towarzystwa Kultury, miłośnik historii i turystyki

Nie żyje dobrze znany nie tylko w Grudziądzu miłośnik kultury, historii, turystyki. Wspaniały i szanowany człowiek – pełen życzliwości dla innych.

TADEUSZ RAUCHFLEISZ przegrał walkę z chorobą. Był wieloletnim działaczem Grudziądzkiego Towarzystwa Kultury, sekretarzem Zarządu GTK, członkiem Rady Redakcyjnej Kalendarza Grudziądzkiego, jednym z założycieli Koła Miłośników Dziejów Grudziądza i jego wieloletnim przewodniczącym. Był działaczem i przewodnikiem PTTK, autorem przewodników po Grudziądzu i okolicy, artykułów i biuletynów.

Składamy szczere wyrazy współczucia dla całej Rodziny i bliskich.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Po długiej chorobie zmarł TADEUSZ RAUCHFLEISZ, wieloletni działacz Grudziądzkiego Towarzystwa Kultury, miłośnik historii i turystyki

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu