Pływał w Wiśle i nie wyszedł. Poszukują go na łodziach grudziądzcy strażacy i policjanci. Płetwonurkowie zakończyli zadanie

Dziś (1 sierpnia) po południu grudziądzcy strażacy zostali zaalarmowani, że pewien mężczyzna postanowił wykąpać się w Wiśle i nie wyszedł już z wody… Wdrożone są poszukiwania. Aktualnie (2 sierpnia) patroluje wodę jedna łódź strażacka i jedna policyjna.

Mężczyzna, który poszedł popływać w Wiśle, nie daje znaku życia. Jeszcze przed godz. 16.00 strażacy pospieszyli z pomocą, by jak najszybciej wdrożyć poszukiwania. Choć do akcji włączyło się kilka zastępów straży pożarnej konieczne okazało się wezwanie do wsparcia grupy płetwonurków z Bydgoszczy, którzy dotarli nad Wisłę w Grudziądzu około godz. 18.00. Wsparcia udzieliła także Komenda Miejska Policji w Grudziądzu. O zmroku poszukiwania zostały zakończone. Wznowione na drugi dzień od rana. Płetwonurkowie zakończyli już penetrowanie Wisły. Rzekę nadal patroluje i poszukuje zaginionego jedna łódź strażacka i jedna policyjna.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Pływał w Wiśle i nie wyszedł. Poszukują go na łodziach grudziądzcy strażacy i policjanci. Płetwonurkowie zakończyli zadanie

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu