Poszukiwali osoby zaginionej. 26 lipca znaleźli ciało w wodzie kanału Trynka. Policja prowadzi czynności dochodzeniowe

Strażacy i policjanci poszukiwali dziś po południu (wtorek, 26 lipca) w kanale Trynka zaginionej osoby. W wodzie kanału w rejonie ul. Paderewskiego znaleźli ciało. Czyje? Do ustalenia tożsamości potrzebne będą badania DNA.  

Ludzkie ciało znaleźli strażacy i funkcjonariusze policji w kanale Trynka we wtorek, 26 lipca po południu.

Do poszukiwań skierowano trzy zastępy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 Państwowej Straży Pożarnej i funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu.  Strażacy i policjanci znaleźli ludzie ciało w Trynce, w ciągu ul. Paderewskiego.  

Strażacy wydobyli je a dalszymi procedurami zajęli się funkcjonariusze policji, którzy wdrożyli czynności dochodzeniowe.  

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Poszukiwali osoby zaginionej. 26 lipca znaleźli ciało w wodzie kanału Trynka. Policja prowadzi czynności dochodzeniowe

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu