Prawie pół kilograma narkotyków trzymał w domu, który policja przeszukała. 38-letniemu grudziądzaninowi grozi 10 lat więzienia

Informacja, że 38-letni mężczyzna może mieć w domu narkotyki wpłynęła do Wydziału Kryminalnego KM Policji w Grudziądzu. Funkcjonariusze przeszukali mieszkanie: znaleźli prawie około 450 gramów amfetaminy i niecałe 20 gramów marihuany. Zatrzymali grudziądzanina.

Pokaźną ilość narkotyków grudziądzcy policjanci znaleźli w domu 38-letniego mężczyzny.

Za posiadanie prawie pół kg narkotyków 38-letni mieszkaniec Grudziądza usłyszał zarzut. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Jaki dokładnie rodzaj narkotyków posiadał 38-letni grudziądzanin, funkcjonariusze ustalili po zbadaniu znalezionych substancji. Ustalono, że mężczyzna posiadał około 450 gramów amfetaminy i niespełna 20 gramów marihuany.

– W Prokuraturze Rejonowej w Grudziądzu podejrzany usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków – informuje młodszy aspirant Łukasz Kowalczyk, rzecznik KM Policji w Grudziądzu. – Prokurator zdecydował o objęciu podejrzanego policyjnym dozorem i poręczeniem majątkowym w kwocie 5 000 zł a także zakazem opuszczania kraju.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Prawie pół kilograma narkotyków trzymał w domu, który policja przeszukała. 38-letniemu grudziądzaninowi grozi 10 lat więzienia

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu