Ruch na Drodze Krajowej 55 pod Grudziądzem zatarasował pojazd, który wpadł do rowu. Naczepa utknęła w poprzek jezdni (zdjęcia)

Strażacy pospieszyli dziś o godz. 16.28 do akcji w Białochowie na DK 55. Ciągnik siodłowy znalazł się w rowie, a naczepa zablokowała jezdnię. Kierowcę ciężarówki zabrano do szpitala na badania.  

Na miejscu zaangażowanych było 5 jednostek z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej  nr 1 w Grudziądzu oraz Ochotniczych Straży Pożarnych w Rogóźnie i Dusocinie.

FOT. PSP GRUDZIĄDZ

Naczepa zatarasowała przejazd na DK 55.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Ruch na Drodze Krajowej 55 pod Grudziądzem zatarasował pojazd, który wpadł do rowu. Naczepa utknęła w poprzek jezdni (zdjęcia)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu