Trudna była dla strażaków noc z 30 czerwca na 1 lipca. Wieczorem przeszła burza z silnym wiatrem i spowodowała sporo szkód, które trzeba było na bieżąco usuwać (zdjęcia)  

Strażacy sprzątali połamane i powalone drzewa, usuwali niebezpiecznie zwisające konary drzew, musieli wypompowywać wodę i zabezpieczyć budynek, w którym burza uszkodziła pokrycie dachowe.

W niedzielę, około godz. 22.45 w budynku wielorodzinnym przy ul. Pułaskiego wybuchł pożar. Kilkunastu lokatorów musiało nagle opuścić swoje mieszkania. Z pomocą przyszedł zarządca budynku i służby miejskie. W pożarze nikt nie ucierpiał.

Osiedle Nowe Tarpno w Grudziądzu.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Trudna była dla strażaków noc z 30 czerwca na 1 lipca. Wieczorem przeszła burza z silnym wiatrem i spowodowała sporo szkód, które trzeba było na bieżąco usuwać (zdjęcia)  

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu