Kolizja 3 aut: ford zatrzymał się przed „zebrą”, za nim przepisowo audi. Nadjechał chrysler, który uderzył w audi a ten w forda… Wszyscy cali, samochody poobijane (zdjęcia)

Trzy samochody zostały uszkodzone w kolizji w Białym Borze (w sobotę wieczorem). Wezwana została grudziądzka policja i straż pożarna.

Było tak: po godz. 18.00 w Białym Borze kierująca osobowym fordem zatrzymała się przed „zebrą” umożliwiając przejście pieszemu. Za fordem przepisowo zatrzymał się audi. A za audi jechał chrysler, kierowca którego nie zachował odpowiedniej odległości, nie wyhamował i uderzył w audi. Z kolei audi „popchnięty” do przodu wskutek uderzenia, wpadł na tył forda. Trzy samochody zostały uszkodzone w tym audi uderzony z tyłu i z przodu.

– Wszyscy uczestnicy kolizji byli trzeźwi. Nikt z jadących tymi samochodami nie ucierpiał. Kolizja zakończyła się wypisaniem mandatu  62-letniemu mężczyźnie kierującemu chryslerem – informuje sierżant sztabowy Iwona Czarnecka, zastępująca rzecznika prasowego Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu.

(marz)

FOT. ANETTE

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Kolizja 3 aut: ford zatrzymał się przed „zebrą”, za nim przepisowo audi. Nadjechał chrysler, który uderzył w audi a ten w forda… Wszyscy cali, samochody poobijane (zdjęcia)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu