Zderzenie aut renault i bmw. Policja wymierzyła sprawczyni mandat karny w wysokości 1500 zł (zdjęcia)

Do zderzenia dwóch osobowych samochodów doszło dziś (2 sierpnia) na ul. Piłsudskiego w Grudziądzu. Jedna osoba została zabrana na badania do szpitala.

U zbiegu ul. Piłsudskiego i Kruszelnickiego zderzyły się dziś (2 sierpnia) dwa pojazdy – bordowe renault twingo i białe bmw. Przyjechała policja i karetka pogotowia. Poszkodowana, kierująca renault twingo, została przewieziona w karetce do szpitala na badania.

Rzecznik prasowy KM Policji w Grudziądzu mł. asp. Łukasz Kowalczyk wyjaśnia, że obie panie jechały ul. Piłsudskiego. Nieprawidłowy manewr wykonała prowadząca bmw, chcąc gwałtownie skręcić w ul. Kruszelnickiego, przecięła tor jazdy kobiecie kierującej renault twingo. Doszło do zderzenia aut.

Poszkodowana kobieta z renault twingo mogła opuścić szpital. Na szczęście nie stwierdzono poważniejszych obrażeń.

– Policja zakwalifikowała zdarzenie jako kolizję. Jej sprawczyni – pani prowadząca bmw – została ukarana mandatem w wysokości 1500 zł i sześcioma punktami karnymi – informuje mł. asp. Łukasz Kowalczyk.

To kolejne w krótkim czasie zdarzenie drogowe na ul. Kruszelnickiego. Wjazd na tę ulicę jak i wyjazd w kierunku ul. Legionów to bardzo niebezpieczne punkty na mapie drogowej Grudziądza. Nawet mimo niedużego ruchu pojazdów kierowcom nie jest łatwo przejechać bezpiecznie oba skrzyżowania. Na ul. Kruszelnickiego i Legionów była, co prawda, wyłączona sygnalizacja świetlna, ale już na powrót jest, co kierowcom powinno pomóc.

(anette, marz)

Fot. (anette)   

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Zderzenie aut renault i bmw. Policja wymierzyła sprawczyni mandat karny w wysokości 1500 zł (zdjęcia)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu