Dwa razy w ciągu dnia zatrzymany przez policję po spożyciu alkoholu. Za drugim razem miał już 2 promile. Nie posiadał też prawa jazdy

Policjanci z aleksandrowskiej „drogówki” zatrzymali pijanego kierowcę. 32-latek, po kilku godzinach, poczuł niedosyt wrażeń i po kolejnych głębszych wsiadł ponownie za kierownicę. Tym razem próbował ucieczki.

We wtorek  5 stycznia około 15.00 policjanci z „drogówki” zatrzymali do kontroli 32-letniego kierowcę opla. Badanie wykazało 2 promile alkoholu w jego organizmie. Podczas interwencji okazało się również, że pijany kierowca nie posiada uprawnień do kierowania. W tej sytuacji, aby uniemożliwić mu dalszą jazdę policjanci przekazali samochód innej – trzeźwej osobie.

Ponowne spotkanie z policjantami, również za kierownicą, około 19.00 bardzo zaskoczyło 32-latka. Zaskoczenie było tak duże, że próbował uciekać. Policjanci zatrzymali go po krótkim pościgu. Tym razem wydmuchał 2,5 promila alkoholu.
Zatrzymanemu grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna i dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Dwa razy w ciągu dnia zatrzymany przez policję po spożyciu alkoholu. Za drugim razem miał już 2 promile. Nie posiadał też prawa jazdy

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu