Miał problemy z wyjściem z pojazdu. Po badaniu alkotestem okazało się dlaczego. 42-latek miał 3 promile alkoholu w organizmie

Trzy promile alkoholu w organizmie miał kierowca opla corsy, który został zatrzymany przez brodnickich policjantów w minioną sobotę. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy. Za przestępstwo kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.
W minioną sobotę 2 stycznia brodniccy policjanci otrzymali zgłoszenie o nietrzeźwym kierowcy opla corsy, który miał się przemieszczać ul. Podgórrną w Brodnicy.

Funkcjonariusze ruchu drogowego zauważyli opisany w zgłoszeniu pojazd. Siedzący za kierownicą mężczyzna miał problemy z wyjściem z pojazdu, po badaniu alkotestem okazało się dlaczego.
42-latek miał 3 promile alkoholu w organizmie. Brodniczanin został zatrzymany i przetransportowany do brodnickiej komendy, gdzie funkcjonariusze zatrzymali mu uprawnienia do kierowania pojazdami. Mężczyzna trzeźwiał w policyjnym areszcie.

Za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości, grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Miał problemy z wyjściem z pojazdu. Po badaniu alkotestem okazało się dlaczego. 42-latek miał 3 promile alkoholu w organizmie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu