Poranny karambol pięciu aut na A1 pod Toruniem. Sześć osób zostało przewiezionych do toruńskich szpitali

W poniedziałek rano, na autostradzie A1, pomiędzy węzłem Lubicz a Nowa Wieś w powiecie toruńskim, doszło do zderzenia kilku aut, w wyniku czego sześć osób zostało przewiezionych do toruńskich szpitali. Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Toruniu ustalają okoliczności tego zdarzenia.
W poniedziałek 18 stycznia około 5:00 na pasie autostrady A1 prowadzącym w kierunku Łodzi, pomiędzy węzłem Lubicz a Nowa Wieś w powiecie toruńskim, doszło do zdarzenia drogowego. Uczestniczyło w nim pięć aut.
Z ustaleń policjantów Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Toruniu, których dyżurny skierował na miejsce, wynika, że kierowca mercedesa sprintera – lawety przewożącej renault megane – z niewyjaśnionych przyczyn wjechał w barierę ochronną. Na niego najechał opel combo, następnie audi i mercedes vito. W wyniku zdarzenia do toruńskich szpitali trafiło sześć osób.
Początkowo oba pasy autostrady w kierunku Łodzi były zablokowane, a policjanci zorganizowali objazdy. Po zabezpieczeniu niezbędnych dowodów, jeden z pasów został udrożniony i mundurowi kierowali ruchem wahadłowo. W tej chwili droga jest już całkowicie przejezdna.
Policjanci ustalają okoliczności w jakich doszło do karambolu. 

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Poranny karambol pięciu aut na A1 pod Toruniem. Sześć osób zostało przewiezionych do toruńskich szpitali

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu