Śmierć podczas morsowania. Podczas zimowej kapieli jeden z mężczyzn nie wypłynął z wody. Po około 2 godzinach wyłowiono ciało zaginionego 45-latka


Rypińscy kryminalni, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności śmierci 45-letniego mężczyzny. Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło podczas morsowania na Jeziorze Urszulewskim w gminie Skrwilno.

W niedzielę 17 stycznia policja w Rypinie otrzymała zgłoszenie, że na Jeziorze Urszulewskim w gminie Skrwilno, podczas morsowania, jeden z będących tam mężczyzn nie wypłynął z wody.
Natychmiast udali się tam policjanci. Na miejscu prowadzone były czynności poszukiwawcze przez służby ratownicze, gdzie po około 2 godzinach wyłowiono ciało zaginionego 45-letniego mieszkańca powiatu rypińskiego. Niestety, prowadzona na miejscu akcja reanimacyjna nie przyniosła rezultatu. Lekarz stwierdził zgon mężczyzny.
Jak ustalili wstępnie policjanci, podczas morsowania postanowił o przepłynąć pod taflą lodu pomiędzy dwoma przeręblami. Niestety, po zanurkowaniu w wodzie nie zdołał już z niej wypłynąć.
Teraz policjanci, pod nadzorem prokuratora, będą wyjaśniać jakie były dokładne przyczyny i okoliczności śmierci mężczyzny.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Śmierć podczas morsowania. Podczas zimowej kapieli jeden z mężczyzn nie wypłynął z wody. Po około 2 godzinach wyłowiono ciało zaginionego 45-latka

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu