1 marca koncert Old Breakout – Tribute to Nalepa w klubie Akcent przypomni słynną, blues-rockową grupę

OLD BREAKOUT to reaktywacja legendy. Muzyczna inicjatywa członków oryginalnego składu zespołu BREAKOUT założonego przez Tadeusza Nalepę.

Kto chce wrócić do niepowtarzalnej muzyki polskiej sceny blues-rockowej z lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych – ten koncert jest dla niego. Tym bardziej, że wystąpi dwóch muzyków z oryginalnego składu Breakoutu.

ZAGRAJĄ: Tadeusz TRZCIŃSKI (Breakout) – harmonijka ustna, Maciej Bogusław KUBICKI (Breakout) – gitara basowa, Marcin KOŁDRA – wokal, gitara, Sławek BURAKOWSKI – gitara, Łukasz BILIŃSKI – perkusja.

Początek koncertu 1 marca (piątek) o godz. 19.00. Bilety w cenie 80 zł.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

1 marca koncert Old Breakout – Tribute to Nalepa w klubie Akcent przypomni słynną, blues-rockową grupę

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu