12-13 maja (piątek i sobota) Muzeum Handlu Wiślanego FLIS w Grudziądzu zaprasza na Dni Otwarte Funduszy Europejskich. Wstęp wolny!

W piątek (12 maja) o godzinie 16.00 rozpoczną się atrakcje w Muzeum przy ul. Spichrzowej. To już 10. edycja Dni Otwartych Funduszy Europejskich. W Grudziądzu  można zwiedzić jedno z najnowocześniejszych w regionie, atrakcyjne Muzeum Handlu Wiślanego FLIS. 

12 MAJA (PIĄTEK) o godz. 16.00 rozpocznie się zwiedzanie z przewodnikiem  wystawy stałej Muzeum Handlu Wiślanego FLIS. Wstęp wolny. Tu naprawdę jest co oglądać. Warto skorzystać, przewodnicy opowiadają ciekawe rzeczy, przybliżają rangę Grudziądza, jaką miasto miało przed laty na szlaku wiślanym.

13 MAJA (SOBOTA) o godz. 18.00 – warsztaty piekarnicze. Obowiązują zapisy, które rozpoczęły się 8 maja od godziny 10.00, pod nr 56 46 590 63 w. 62;

O godz. 19.00zwiedzanie wystawy stałej Muzeum Handlu Wiślanego z przewodnikiem. Wstęp wolny.

O godz. 20.00 – warsztaty piekarnicze – obowiązują zapisy, które rozpoczęły się  8 maja od godziny 10.00, pod nr 56 46 590 63 w.62.

Dni Otwarte Funduszy Europejskich  zbiegają się 13 maja z Nocą Muzeów 2023. Ciekawy program ma też w Muzeum im. ks. dr. Władysława Łęgi w Grudziądzu. Warto wybrać z programu coś dla siebie.

 (marz)

FOT. MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

12-13 maja (piątek i sobota) Muzeum Handlu Wiślanego FLIS w Grudziądzu zaprasza na Dni Otwarte Funduszy Europejskich. Wstęp wolny!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu