13 listopada w samo południe w Grudziądzu zagrają akordeoniści. Wernisaż Zenona Aniszewskiego malującego konie

Dynamiczny duet akordeonistów Face 2 Face wystąpi w teatrze w koncercie niedzielnym. Otwarta zostanie bardzo ciekawa wystawa prac grudziądzkiego artysty plastyka Zenona Aniszewskiego.

 Paweł Janas i Bartosz Kołsut tworzą duet akordeonowy Face 2 Face. Swoje umiejętności sprawdzili już w wielu konkursach i festiwalach na całym świecie. Zdobyli ponad 60 różnych nagród m.in. w Polsce, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Francji i we Włoszech. Brali udział w festiwalach muzycznych w całej niemal Europie, także w USA, Chinach i Kanadzie. Objęci zostali m.in. stypendiami Dongsan Reserch Fundation & Pro Polonia Society czy Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Obaj akordeoniści zdobyli także indywidualnie wiele europejskich nagród.

NIEPOWTARZALNE PIĘKNO KONI

Bardzo dobre obrazy maluje Zenon Aniszewski, grudziądzki artysta plastyk. Sztukami pięknymi interesuje się od dziecka. Najpierw uczestniczył w warsztatach prowadzonych w Domu Kultury Dzieci i Młodzieży w Grudziądzu. Sztuki malarskiej uczył się w Grudziądzu od Jerzego Feldmana – absolwenta Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie.

Próbował, po ukończeniu szkoły średniej, służby w Wojsku Polskim, jednak jego przeznaczeniem było malarstwo. Udzielał się w wojskowym ruchu amatorskim, uczestniczył w plenerach malarskich, wystawach i konkursach. Zdobył wiele nagród. Zakończył zawodową służbę wojskową i poświęcił się całkowicie malarstwu. Zamieszkał w Gdańsku. Podziw budzą zwłaszcza malowane przez niego konie…  

Początek koncertu o godz. 12.00 w teatrze. Bilety w cenie 15 zł w przedsprzedaży, 20 zł w dniu imprezy.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

13 listopada w samo południe w Grudziądzu zagrają akordeoniści. Wernisaż Zenona Aniszewskiego malującego konie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu