150 osób bawiło się na balu PCK w Czarcim Młynie. Dochód z imprezy przeznaczony będzie na zakup sprzętu rehabilitacyjnego (zdjęcia)

To już wieloletnia tradycja organizacji balu charytatywnego w ostatni weekend karnawału.

Tak było i tym razem. W tym roku Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża zorganizował już X Jubileuszowy Bal Charytatywny, w którym wzięli udział pracownicy, sympatycy PCK, krwiodawcy i wielu gości także spoza Grudziądza. Wśród zaproszonych osób, jak co roku, był prezydent Grudziądza Maciej Glamowski, który pojawił się na imprezie w towarzystwie Kamili Melkowskiej-Lemke, dyrektorki Wydziału Edukacji. Prezydent pogratulował organizatorom inicjatywy jaką jest organizacja balu charytatywnego łączącego przyjemną zabawę ze szczytnym celem. Zabawa była rzeczywiście doskonała, a dochód z balu przeznaczony będzie na zakup sprzętu rehabilitacyjnego, który służy grudziądzanom i podopiecznym Punktu Opieki nad Chorym w Domu, prowadzonym przez grudziądzką placówkę PCK.

Na balu był także Łukasz Kowarowski, przewodniczący Rady Miejskiej w Grudziądzu.

W organizacji i przebiegu balu swój udział mają sponsorzy, a wielu z nich wspiera PCK od samego początku tak jak firma STEK i Wspólnicy czy OCETIX Grudziądz.

Uczestnicy zabawy bawili się niemal do rana przy muzyce didżeja Arka oraz gościnnie zaproszonego duetu Teresa Chodyna i Edmund Otremba.

Tekst i fot. ANETTE

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

150 osób bawiło się na balu PCK w Czarcim Młynie. Dochód z imprezy przeznaczony będzie na zakup sprzętu rehabilitacyjnego (zdjęcia)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu