168 krwiodawców oddało ten bezcenny lek podczas akcji służb mundurowych w marinie. Dziś gościli w Ratuszu

Dziś w Refektarzu Ratusza w Grudziądzu władze miejskie podziękowały honorowym dawcom krwi. To była już 11. akcja „Dar serca służb mundurowych”.

Od początku zaangażowany w jej prowadzenie jest grudziądzki radny Krzysztof Misiewicz. Podczas akcji w marinie (22 października) krew oddało 168 osób, w tym głównie mundurowi.

Najliczniej stawili się w marinie żołnierze Centrum Szkolenia Logistyki w Grupie. Było ich czterdziestu.  Nie zawiedli żołnierze 8. Batalionu Walki Radioelektronicznej w Grudziądzu (35). Przybyło także 27  ochotników z Wojsk Obrony Terytorialnej oraz 26 funkcjonariuszy policji i 23 funkcjonariuszy służby więziennej. Krew oddało także 15 strażaków oraz 7 uczniów Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelowych .

W Refektarzu Ratusza komendant  miejski policji w Grudziądzu inspektor Tomasz Lubiejewski odebrał specjalny list z podziękowaniami. Funkcjonariuszem policji, który oddał najwięcej krwi jest podkomisarz Marcin Wojtczak – pierwszy zastępca komendanta miejskiego policji w Grudziądzu, który otrzymał okolicznościowy puchar.

Prezydent Grudziądza Maciej Glamowski podkreśla: – Wszystkim przedstawicielom służb mundurowych, którzy oddali krew, serdecznie za to dziękuję.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

168 krwiodawców oddało ten bezcenny lek podczas akcji służb mundurowych w marinie. Dziś gościli w Ratuszu

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu