20 kwietnia „Motoserce” zbierze krew dla ofiar wypadków. Akcja i festyn z atrakcjami przy Centrum, ul. Szpitalna 5 (zdjęcia) 

Motocykliści honorowo oddadzą krew już w sobotę, po raz szesnasty. Będzie ona bezcennym lekiem dla ofiar wypadków drogowych.

Zapraszają wszystkich chętnych, którzy chcą wesprzeć tę szlachetną akcję do Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Bydgoszczy, oddział przy ul. Szpitalnej 5 w Grudziądzu. Akcję „Motoserce” organizują kluby motocyklowe z Grudziądza: Hawks MC, No Name MC, No Risk No Fun FG.

Start akcji o godz. 10.00 a festyn z wieloma atrakcjami rozpocznie się o godz. 11.00.  Grać będą zespoły: Missed Dreams, Vanitas i Wolf The Feded. Pobieranie krwi i impreza potrwa do godz. 14.00.

Losowanie głównej nagrody przewidziane jest o godz. 14.30. Upominki przygotowane są dla każdego, kto odda krew w tej akcji „Motoserce”.

Przygotowano atrakcje: rozłożony balon jako plac zabaw, dmuchańce dla dzieci oraz pokaz i szkolenie z udzielania pierwszej pomocy. Prezentowany będzie szybowiec i motocykle żużlowe.

(marz)

FOT. MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

20 kwietnia „Motoserce” zbierze krew dla ofiar wypadków. Akcja i festyn z atrakcjami przy Centrum, ul. Szpitalna 5 (zdjęcia) 

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu