20-lecie Kabaretu Smile „Nowy” 13 stycznia w grudziądzkim teatrze. Premierowy, jubileuszowy spektakl

Kabaret Smile przygotował specjalny prezent na swoje 20-lecie: NOWYpremierowy spektakl. 12 stycznia wystąpi w Inowrocławiu, 13 stycznia w Grudziądzu a 14 stycznia w Płocku.

Mistrzowie żartu sytuacyjnego zamierzają zaskoczyć publiczność innowacyjną technologią.
Kto chce świętować z kabaretem Smile 20-lecie, może wybrać się na ten występ czyli ponad dwie godziny niezłej zabawy. Z programem jubileuszowym Smile objeżdża Polskę. 21 stycznia wystąpi w Krakowie a 24 stycznia w Warszawie. Początek 13 stycznia w teatrze w Grudziądzu o godz. 16.00. Bilety w cenie 90-130 zł.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

20-lecie Kabaretu Smile „Nowy” 13 stycznia w grudziądzkim teatrze. Premierowy, jubileuszowy spektakl

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu