31 maja i 1 czerwca w Grudziądzu odbędzie się IX Międzynarodowy Konkurs Chóralny Muzyki Sakralnej Carmen Fidei. W kościele p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa i Ojca Pio

Przesłuchania rozpoczną się w piątek o godz. 19.00. Wśród uczestników konkursu – chóry ze Szczecina, Mińska, Mołdawii, Armenii, Warszawy, Torunia i Grudziądza. Kościół pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa i św. Ojca Pio na Tarpnie zaprasza! Mamy program.

FOT. MARYLA RZESZUT

W PIĄTEK, 31 maja o godz. 19.00 w konkursowe szranki idą: Chór Cantate Deo ze Szczecina i Chór Przystań ze Szczecina.

O godz. 19.30 rozpoczną się przesłuchania konkursowe on-line. Zaprezentują się: Chór Verum Cantus z Mińska, Belcanto Childrens Choir Szkoła Artystyczna im. E. Koka, Soroca z Republiki Mołdawii, Yerevan Chamber Choir z Armenii.

1 CZERWCA (sobota) w kościele o godz. 12.00 jako pierwszy wystąpi w konkursie Chór Kolegiata z Grudziądza, następnie Dziecięcy Chór Canzonetta PSM I stopnia nr 2 im. F. Chopina z Warszawy i Chór The G Singers z Grudziądza.

O godz. 17.00 – wystąpi Chór Constellatio z Torunia i Męski Chór Copernicus z Torunia.

O godz. 18.00 – Uroczysta msza święta z udziałem chórów. O godz. 19.00 – Ogłoszenie wyników, rozdanie nagród i koncert laureatów. 

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

31 maja i 1 czerwca w Grudziądzu odbędzie się IX Międzynarodowy Konkurs Chóralny Muzyki Sakralnej Carmen Fidei. W kościele p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa i Ojca Pio

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu