4 gwiazdki dla Miejskiego Punktu Informacji Turystycznej w Grudziądzu! Certyfikacja z maksymalną oceną

Polska Organizacja Turystyczna oceniła zgłoszone do certyfikacji punkty naszego regionu. Grudziądzka IT zdobyła najwyższą ocenę z możliwych do uzyskania, jako jedna z dwóch najlepszych w regionie!

Wejście do punktu Informacji Turystycznej na Rynku Głównym w Grudziądzu.

Miejski Punkt Informacji Turystycznej przy Rynku Głównym w Grudziądzu uzyskał cztery gwiazdki.

Certyfikację Informacji Turystycznej prowadzi Polska Organizacja Turystyczna  w porozumieniu z regionalnymi organizacjami w Polsce. Ocenie podlegają informacji na podstawie indywidualnych zgłoszeń.

Co daje taka certyfikacja? Odpowiedni poziom obsługi turystów przez informację turystyczną oraz rozwój polskiej sieci standaryzowanych punktów informacji turystycznej, które współpracują na poziomie lokalnym, regionalnym i krajowym.

Jakie elementy działania IT oceniała Polska Organizacja Turystyczna?
Lokalizację (tu Grudziądz ma idealny punkt – Rynek), oznakowanie punktu i dojazdu, godziny otwarcia,  infrastrukturę towarzyszącą jak przechowywanie bagażu, stojak dla rowerów. Liczył się także darmowy dostęp do Internetu, dostępne materiały drukowane, kwalifikacje kadry, prowadzenie sprzedaży towarów i usług. Polska Organizacja Turystyczna brała też pod uwagę inne funkcje np.: prowadzenie statystyk odwiedzających IT, organizowanie imprez,  współpracę z instytucjami związanymi z turystyką.

Certyfikat otrzymuje się na dwa lata.

(marz)

Certyfikat przyznający Informacji Turystycznej w Grudziądzu 4 gwiazdki!

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

4 gwiazdki dla Miejskiego Punktu Informacji Turystycznej w Grudziądzu! Certyfikacja z maksymalną oceną

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu