5 milionów zł. na stanicę żeglarską nad jeziorem Rudnickim! Unijne dofinansowanie z województwa dla Grudziądza

Projekty, które otrzymają dofinansowanie unijne wybrał Zarząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Uchwała w tej sprawie jest już przyjęta.  

Stanica żeglarska nad jeziorem Rudnickim Wielkim będzie zmodernizowana i rozbudowana.

Jednym z zadań jest modernizacja z rozbudową stanicy żeglarskiej nad Jeziorem Rudnickim Wielkim.  Dofinansowanie wyniesie niemal 5 milionów zł.

– W ramach tego projektu zakupimy także wyposażenie stanicy, w tym żaglówki, deski do windsurfingu, kajaki i rowery wodne – zapowiada Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza.  Stanica żeglarska nad jeziorem Rudnickim będzie służyć wszystkim środowiskom żeglarskim w Grudziądzu. O tym rozmawialiśmy z klubami, stowarzyszeniami i doszliśmy w tej sprawie do porozumienia. Administratorem stanicy będzie – na 99 procent – Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku. Prawie 5 mln. zł otrzymamy dzięki wsparciu m.in. marszałka Piotra Całbeckiego i aktywności grudziądzkiego radnego sejmiku samorządowego – Michała Czepka. Bardzo im za to dziękuję.

(marz)

Zmodernizowana i rozbudowana stanica żeglarska służyć będzie wszystkim środowiskom wodniaków w Grudziądzu.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

5 milionów zł. na stanicę żeglarską nad jeziorem Rudnickim! Unijne dofinansowanie z województwa dla Grudziądza

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu