8 kwietnia na budowę elektrowni w Grudziądzu przewożony będzie transformator. Od godz. 16.51 staną tramwaje. Zmiany w komunikacji do godz. 2.00 w nocy

Przez Grudziądz przemieszczać się będzie pojazd ponadnormatywny transportujący transformator do bloku gazowo – parowego CCGT w Grudziądzu. Będą zmiany w komunikacji miejskiej. Wstrzymana zostanie „dwójka” na Rządz, a kursować będzie „jedynka” Dworzec PKP-Tarpno.

26 marca ulicami Grudziądza transportowana była turbina – jednostka napędowa bloku gazowo-parowego budowanej elektrowni. 8 kwietnia zaplanowany jest transport transformatora.

8 kwietnia ruch tramwajowy na odcinku RZĄDZ – AL. 23 STYCZNIA zostanie wstrzymany.

Ostatni tramwaj z TARPNA do RZĄDZA odjedzie o godz. 16.51.

Ostatni tramwaj z RZĄDZA do TARPNA odjedzie o godz. 17.20.

Począwszy od godziny 17.13  na trasie Al. 23 STYCZNIA – RZĄDZ oraz od godziny 17.28 na trasie RZĄDZ – AL. 23 STYCZNIA uruchomiona zostanie autobusowa komunikacja zastępcza AT.

TRASA PRZEJAZDU LINII AT – ulice: Focha, Włodka, Chełmińska, Kraszewskiego, Konstytucji 3 Maja, RZĄDZ. Powrotnie tą samą trasą.

Przystanek końcowy i początkowy dla tej linii wyznaczony jest na al. 23 Stycznia przy Grudziądzkim Inkubatorze Przedsiębiorczości.

Częstotliwość kursowania zastępczej linii autobusowej AT odpowiada kursom linii T2 w dzień powszedni.

Na trasie Dworzec Kolejowy – TARPNO, uruchomiona zostanie dodatkowo linia tramwajowa nr 1 , która będzie kursować od godziny 17.00 do godzin wieczornych.

Zmiany w organizacji ruchu obowiązują do  9 kwietnia, do godz. 02.00 w nocy.

Warto korzystać z bezpośredniego połączenia z TARPNA do MNISZKA  liniami 19 i 22 (nowe połączenia są od 1 marca). Rozkłady jazdy komunikacji zastępczej są już dostępne w bezpłatnej aplikacji kiedyprzyjedzie

Informacji o zmianach w stałej organizacji ruchu udziela Sekcja Inżynierii Ruchu Zarządu Dróg Miejskich w Grudziądzu, ul. Ludwika Waryńskiego 34A , tel. 56 – 66 30 823 zdm@zdm.grudziadz.pl

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

8 kwietnia na budowę elektrowni w Grudziądzu przewożony będzie transformator. Od godz. 16.51 staną tramwaje. Zmiany w komunikacji do godz. 2.00 w nocy

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu