Aby uczcić Narodowy Dzień Zwycięstwa – zakończenie II wojny światowej w 1945 roku – złożone zostały kwiaty pod pomnikiem Żołnierza Polskiego (zdjęcia)

W Grudziądzu oddano cześć wszystkim ofiarom II wojny światowej, która pochłonęła miliony istnień ludzkich. 8 maja 1945 r. hitlerowskie Niemcy zostały ostatecznie pokonane.

W patriotycznej uroczystości na Rynku, w 79 lat od zakończenia najstraszliwszej wojny w dziejach świata, wzięli udział przedstawiciele władz miejskich, Wojska Polskiego, oświaty, samorządowcy. Wojsko pełniło wartę honorową przed pomnikiem Żołnierza Polskiego.  Złożone zostały kwiaty, zapalono znicze.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Aby uczcić Narodowy Dzień Zwycięstwa – zakończenie II wojny światowej w 1945 roku – złożone zostały kwiaty pod pomnikiem Żołnierza Polskiego (zdjęcia)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu