„Zaklepcie” sobie miejsce w kawiarenkach na Rynku i na krzesełkach dla widowni! Adam Zalewski Trio czyli blues i rock już w sobotę w Grudziądzu

Kto lubi blues i rock? 20 sierpnia wieczorem na Rynku zagra Adam Zalewski Trio preferujące te nurty muzyki. Wakacje trwają, festiwal Lato na Starym Mieście w Grudziądzu też. Korzystajmy z tego!

Na grudziądzkim Rynku wystąpi Adam Zalewski Trio, w ramach festiwalu Lato na Starym Mieście.

Adam Zalewski Trio gra muzykę autorską będącą fuzją różnych gatunków: blues, rock i folk. Grupa ta we wrześniu 2021 roku nagrała drugą autorską płytę „W drodze”, która zyskała uznanie recenzentów. W rankingu czasopisma „Twój Blues” otrzymała 6. miejsce w kategorii Płyta Roku Blues Top 2021.

W Adam Zalewski Trio grają: Adam Zalewski – gitara elektroakustyczna, wokal, instrumenty  perkusyjne, Artur Głowacki – gitara elektroakustyczna, Mariusz „Kudłaty” Wojewoda – instrumenty perkusyjne.

Początek koncertu 20 sierpnia (sobota) o godz. 19.00. Wstęp wolny. W razie niepogody koncert odbędzie się w klubie Akcent.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

„Zaklepcie” sobie miejsce w kawiarenkach na Rynku i na krzesełkach dla widowni! Adam Zalewski Trio czyli blues i rock już w sobotę w Grudziądzu

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu