Agatę Kurkowską wyznaczył dziś prezydent Grudziądza Maciej Glamowski na p.o. dyrektora Regionalnego Szpitala Specjalistycznego im. Biegańskiego

Po rezygnacji Macieja Hoppe z funkcji dyrektora szpitala prezydent Grudziądza zapowiedział wyznaczenie w poniedziałek (31 lipca) osoby, która zajmie to stanowisko do czasu wyboru w konkursie nowego szefa grudziądzkiej lecznicy.

Agata Kurkowska pełni obowiązki dyrektora szpitala w Grudziądzu. Od 2020 r. jest w grudziądzkiej lecznicy kierownikiem Wydziału Zarządzania Zasobami Ludzkimi.

Maciej Hoppe złożył rezygnację z zajmowanego stanowiska 28 lipca. Był dyrektorem Regionalnego Szpitala Specjalistycznego im. dra Wł. Biegańskiego od listopada 2019 roku.

Prezydent Grudziądza Maciej Glamowski wyznaczył Agatę Kurkowską na p.o. dyrektora szpitala. Będzie zajmować to stanowisko do czasu rozstrzygnięcia konkursu na nowego dyrektora.

Kim jest AGATA KURKOWSKA? To absolwentka Społecznej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania w Łodzi oraz studiów MBA w ochronie zdrowia prowadzonych przez Gdański Uniwersytet Medyczny i Uczelnię Łazarskiego w Warszawie. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych. Od 2018 r. jest pracownikiem Regionalnego Szpitala Specjalistycznego im. dr. Władysława Biegańskiego w Grudziądzu. Od 2020 r. pełni w szpitalu funkcję kierownika Wydziału Zarządzania Zasobami Ludzkimi.

– Jestem w stałym kontakcie z panią Agatą Kurkowską i zapewniłem ją o moim zaangażowaniu w tę sprawę oraz o pełnym wsparciu przez wszystkie merytoryczne służby Urzędu Miejskiego – powiedział prezydent Maciej Glamowski.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Agatę Kurkowską wyznaczył dziś prezydent Grudziądza Maciej Glamowski na p.o. dyrektora Regionalnego Szpitala Specjalistycznego im. Biegańskiego

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu