„Akcent” na Toruń. „Historie potłuczone” czyli wystawa fotografii Kasi Rubiszewskiej. Zagra elektro-rockowy „Half Light”. Wstęp wolny!

 13 października (czwartek) Galeria „Akcent” w Grudziądzu zaprasza na wernisaż. Obejrzymy ekspozycję fotografii Kasi Rubiszewskiej. Gościnnie wystąpi zespół z Torunia „Half Light”.

Jedna z refleksyjnych fotografii Kasi Rubiszewskiej z Torunia.

Kasia Rubiszewska przygodę z fotografią rozpoczęła mając 43 lata. W 2014 roku dołączyła do grupy Toruńskich Spacerów Fotograficznych, gdzie mogła rozwijać swoją pasję. Jej prace można oglądać na wspólnych wystawach organizowanych przez TSF  i w publikacjach wydawnictwa „Stowarzyszenie Historyków Sztuki”. W 2016 roku założyła grupę dla dzieci Młodzieżowe Spotkania Fotograficzne w Młyńcu Pierwszym. Prowadzi tam warsztaty fotograficzne. Na swoim koncie ma kilka projektów: „Młodzieżowe Spotkania Fotograficzne. Jak budzi się las, czyli ran(d)ki (ro)zebrane”, „Not)forgotten” czy „Na innej Fali”.

Swoją pierwszą indywidualną wystawę miała w grudniu 2021 r. w Grudziądzu. Przekonamy się, jakie poczyniła postępy.

Gościnnie zagra polski „Depeche Mode”

Jaką muzykę gra zespół „Half Light”? Toruńska grupa electro-rockowa istnieje od maja 2009 r. Skład? Wokalista Krzysztof Janiszewski, klawisze – Piotr Skrzypczyk i gitarzysta Krzysztof  Marciniak. Przez wielu dziennikarzy zespół określany jest mianem polskiego „Depeche Mode”.

Czy słusznie, można się przekonać przychodząc na ich koncert do klubu „Akcent” w Grudziądzu.  

Już premierowa płyta „Night In The Mirror” w 2010 r. została bardzo dobrze przyjęta przez publiczność i krytykę. Miała bardzo dobre recenzje w Polsce i za granicą. O „Night In The Mirror” pisały m. in. portale niemieckie, szwedzkie, belgijskie, rosyjskie i azjatyckie.

Utwory „Half Light” były emitowane w wielu stacjach radiowych i telewizyjnych m.in. w TVP, Trójce, Polskim Radiu PiK, Radiu Łódź, Radiu Szczecin, Radiu Gra i  innych. Pojawiły się również na prestiżowej Polish Airplay Chart – cotygodniowej liście najchętniej granych piosenek przez stacje radiowe i telewizje muzyczne w Polsce.
Początek 13 października w klubie „Akcent” o godz. 18.00. Wstęp wolny.

(marz)

Fotografia Kasi Rubiszewskiej, która będzie eksponować swoje prace w galerii „Akcent” w Grudziądzu.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

„Akcent” na Toruń. „Historie potłuczone” czyli wystawa fotografii Kasi Rubiszewskiej. Zagra elektro-rockowy „Half Light”. Wstęp wolny!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu